Monster High - pre Wii v angličtine

  • pre: Wii v angličtine
  • Dostupnosť: Do 5 dní
  • Naša cena: 28,70  € s DPH
Tento tovar sa nedá kúpiť
Monster High
Kliknutím si vyberte variantu tovaruNaša cenaDostupnosťPočet kusov
pre Wii v angličtine Zobraziť detail varianty 28,70 € Do 5 dní
Tento tovar sa nedá kúpiť
pre Nintendo 3DS v angličtine Zobraziť detail varianty 31,90 € Do 5 dní
Tento tovar sa nedá kúpiť
Zdieľajte tento produkt s ostatnými
Parametre
Dátum vydania11.11.2011
Typ hryHra pre deti
PEGI RatingPEGI 7
Typ hry Hra pre deti

Hry určené pre deti predovšetkým predškolského veku. Vyznačujú sa veľmi jednoduchým spôsobom spracovania, sú predovšetkým kreslené s minimálnym množstvom písaného textu. Populárne sú herné spracovania najrôznejších rozprávok, ako napríklad Hľadá sa Nemo či Tygrova výprava.

PEGI Rating PEGI 7

Do tejto kategórie môžu byť zaradené všetky hry, ktoré by boli zvyčajne označené ako 3, ale obsahujú potenciálne strašidelné scény alebo zvuky. Môžu byť povolené niektoré scény s čiastočnou nahotou, ale nikdy nie v sexuálnom kontexte.

http://www.pegi.info/sk/index/id/411/

Štítky

 

Tento semester sa vo strašidelných sieňach Monster High ™ objavila ďalšia ghúlka - vy!

V hre Monster High ™ Ghoul Spirit ™ si môžete vytvoriť a upraviť svojho vlastného strašidelne roztomilého avatara a začať sa učiť ohavností a šialenosť. Spriateľte sa s novými spolužiakmi, získavajte monštruózne povesť a staňte sa kráľovnou tanca Terror Under the Sea (Podmorská hrôza).

Monštier High ™ Ghoul Spirit ™ je prvou hrou, v ktorej sa môžete zapísať do školy pre strašidlá a nájsť tú báječné priateľov. V hre si budete postupne sprístupňovať ďalšie úlohy a aktivity, ako sú napríklad "šialený kaderník" či "kostýmová kalamita", a postupne si budete budovať záhrobný popularitu.

Priaznivci Monster High sa tu stretnú so svojimi obľúbenými postavami, napríklad Frankie Stein ™, Draculaura ™, Cleo de Nile ™, Lagoon Blue ™, Clawdeen Wolf ™, a možno tu natrafí aj na niektoré nové protagonistami.

 

Vlastnosti produktu:

 

Nová ghúlka - Hra Monster High Ghoul Spirit prináša zbrusu novú postavu, ktorá by sa čoskoro mala objaviť aj v príslušnom seriáli. Ale pozor - táto dievčina zdedila talent po svojom veľmi slávnom otcovi!

Originálny príbeh - Ponorte sa do siedmich originálnych epizód, ktoré na herné konzoly prinášajú vlastné potrhlý ​​štýl.

Úprava skrinky - Študenti si môžu na svoju skrinku nielen lepiť samolepky, ale vystavovať tu získané trofeje, prezliekať sa, meniť obsah kabelky alebo si prezerať karty s hlásením.

Rozsiahly areál - Užite si rôzne báječná prostredie, ako je napríklad Creepateria, Home ICK, Coffin Corridor, Ghoul 's Bathroom, Mad Science Laboratory, Belfry a veľa ďalších.

Pomocou nástroja pre mikrofón si môžete v hre užiť veľa zábavy. Pomocou DSi kamery sa tiež môžete vyfotografovať a potom si svoju rodinu a priateľov ghúlifikovat.

 

Zboží Monster High je zařazeno v kategorii Akčné hry